O firmie

O naszej firmie

Firma SEVEN-GRAPH Wojciech Pyszyński powstała w lipcu 2003 r. Początkowo zajmowaliśmy się projektowaniem dźwigów oraz tworzeniem dokumentacji technicznej dla potrzeb Urzędu Dozoru Technicznego. Wraz z rozwojem i zdobywanym doświadczeniem, w następnych latach rozpoczęliśmy także instalację dźwigów elektrycznych ciernych. Ponadto podjęliśmy się wykonywania kompleksowej wymiany (modernizacji) dźwigów wraz z niezbędnymi pracami budowlanymi. W kolejnych latach liczba naszych klientów systematycznie się powiększała o kolejne polskie firmy z branży dźwigów, między innymi: CITY LIFT, ELWIND sp. z o.o., GOLDBUD sp. z o.o., HYDROMACH sp. z o.o., LIFTPROJEKT Inżynieria Dźwigowa, MASTERLIFT sp. z o.o., MIKROLIFT sp. z o.o., Naprawa i Konserwacja Dźwigów MACIEJ KUCZYŃSKI, WINDY AP, WIWRA, Zakład Urządzeń Dźwigowych JAROSŁAW ZYCH. 

Na przełomie 2006 i 2007 r. zauważając coraz większe zainteresowanie i zapotrzebowanie na urządzenia dla osób niepełnosprawnych rozpoczęliśmy montaże platform przyschodowych i pionowych. Otwarcie się na platformy pozwoliło na pozyskanie kolejnych firm do współpracy i dalszy rozwój firmy „SEVEN-GRAPH”. W tym okresie podjęliśmy współpracę z takim firmami, jak: ARCON POLSKA sp. z o.o., GARAVENTA LIFT sp. z o.o., LIFTCOM Tomasz Nawrot, ORTO PLUS LIFTS sp. j., SWISSESCALIFT sp. z o.o.

Dzięki szerokiej współpracy z wieloma firmami (na rynku dźwigów) mieliśmy możliwość odbywania szkoleń i poznawania dźwigów oraz platform dla niepełnosprawnych wiodących producentów polskich i europejskich, między innymi: GMV, KLEEMANN, AUTIVOX, HIDRAL, FELESA, SKG, BKG, FUD BOLĘCIN, THYSSENKRUPP-CETCO, LIPPE LIFT, GARAVENTA, CIBES, HETEK, ARITCO, NTD, EXTREMA, ELEVATORI PREMONTATI, ALTECH, VIMEC, NAMI LIFT, PROBIT, SITES. Do dnia dzisiejszego nasza firma zainstalowała ponad 400 urządzeń transportu bliskiego.

Począwszy od 2008 roku w ofercie naszej firmy pojawiła się konserwacja urządzeń. Początkowo dotyczyła tylko platform dla niepełnosprawnych wcześniej przez nas zamontowanych. Wraz z upływem czasu, oraz zdobywanym doświadczeniem, poszerzyliśmy naszą ofertę serwisu o dźwigi hydrauliczne, elektryczne, a także małe dźwigi towarowe. W ostatnich latach, wychodząc naprzeciw naszym klientom, zaczęliśmy też konserwację dźwigników przemysłowych. Nasze usługi serwisu zostały skierowane zarówno do klientów instytucjonalnych (szkoły, banki, muzea, hotele, spółdzielnie oraz wspólnoty mieszkaniowe, domy opieki społecznej, przychodnie lekarskie i urzędy państwowe), jak i użytkowników indywidualnych. Obszar świadczenia usługi konserwacji obejmuje szeroko pojętą aglomerację Warszawy, oraz od niedawna także miasta MIŃSK MAZOWIECKI oraz SIEDLCE. Obecnie pod naszą opieką znajduje się ponad 150 różnych urządzeń dźwigowych. O niezawodności i atrakcyjności naszych usług świadczy długa lista odbiorców oraz liczne słowa uznania od zadowolonych klientów. Aby utrzymać wysoki poziom naszych usług oraz zapewnić bezpieczeństwo i wygodę użytkownikom korzystającym z wind pracujemy 365 dni w roku, łącznie z 24h pogotowiem serwisowym.

Aktualna oferta naszej firmy obejmuje kompleksowe usługi zawierające DOBÓR, DOSTAWĘ i MONTAŻ wraz z ODBIOREM URZĄDZEŃ DŹWIGOWYCH przez UDT. Wszystkie proponowane przez nas urządzenia dźwigowe produkowane są zgodnie z obowiązującymi przepisami: Dyrektywą Maszynową 2006/42/WE, Dyrektywą Dźwigową 95/16/WE oraz normami z serii PN/EN – 81.

Firmę „SEVEN-GRAPH” tworzą doświadczeni zawodowo profesjonaliści, dla których mottem są słowa:

 „PRACA STAŁA SIĘ NASZĄ PASJĄ”

Z wyrazami szacunku

Mgr inż. Wojciech Pyszyński

Właściciel, ale też monter i konserwator
 

 

Dżwig